Menu Zamknij

Galeria Filmów

Studia WEDDING Videostar Piotrków Trybunalski

TECHNOLOGIA 4K  | FILMOWANIE DSLR  |  DRON  |  CZYSTY DŹWIĘK  | ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA

FILMOWANIE

Film jest strumieniem płynących przez ekran ujęć. W każdym z nich należy dobrać taki kąt widzenia kamery , by jak najlepiej oddać istotę danego momentu opowiadanej historii…

“5 Tajników warsztatu filmowego”

FILMOWANIE
FILMOWANIE

Każdy kiedyś miał chociaż raz do czynienia z osobą lub firmą, zajmującą się filmowaniem. Organizując przyjęcia, uroczystości okolicznościowe takie jak: Śluby, Wesela, Komunie Św. Studniówki zamawiamy kamerzystę, aby sfilmował to ważne wydarzenie. Często, na pierwszej rozmowie, możemy zorientować się z kim mamy do czynienia – czy jest to zawodowiec, profesjonalista ale przede wszystkim, czy lubi on swoją pracę. W jaki sposób można to rozpoznać? Jeżeli operator kamery ( kamerzysta ślubny Piotrków ) zadaje wiele pytań, interesuje go dokładny termin przyjęcia, długość i jakość filmu, pomysły, wystrój kościoła i sali, ilość gości, jaki zespół będzie grał – macie wtedy pewność, że trafiliście w odpowiednie miejsce. Jeżeli dodatkowo chce sam zaprezentować wam  swoje zlecenia, pokazać przykładowe filmy, możecie być spokojni o jakość swojego zamówienia.

Wiecie wtedy że dobrze trafiliście i jest to człowiek z prawdziwą pasją – kamerzysta ślubny, zajmujący się wideofilmowaniem.

Właśnie takie osoby pracują w studiu Videostar Piotrków Trybunalski – ludzie z pasją do nagrywania i robienia zdjęć. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy jedną z najdłużej działających firm oferujących usługi fotograficzne na terenie naszego miasta. Wśród naszych usług znajdą Państwo: wideofilmowanie ślubów, rozmaitych imprez okolicznościowych, a także fotografię. Wszystkie zdjęcia i filmy są wykonywane przy pomocy najlepszego sprzętu fotograficznego, obsługiwanego przez pasjonatów z długoletnim doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą studia fotograficznego Videostar Piotrków Trybunalski.